Moto Kavata kliima ja ilma keskmised
Moto Kavata kliimakeskmised, mis põhinevad 10 aasta ajaloolistel andmetel.
Moto Kavata kliima
Moto Kavata kliima on wet hot tropical, with little seasonal variation. Aasta jooksul on pärastlõunad keskmiselt 29°C ja ööd 27°C, kõige jahedam ilm on august (28°C) ja kõige soojem aprill (29°C).
Aastane sademete hulk on umbes 2695 mm, mis jaguneb ligikaudu 265 vihmase päeva vahel. veebruar on kõige sajusem kuu (409 mm) ja august kõige kuivem (125 mm).
Kõige mõnusam aeg Moto Kavata külastamiseks on tavaliselt juuni, juuli, august, september, oktoober and november, mil temperatuurid on meeldivad ja sademeid on vähem.
Aasta keskmine temp
28.1°C
Aasta keskmine kõrgeim
28.6°C
Aasta keskmine madalaim
27.2°C
Rekordkõrgeim
30°C
Rekordmadalaim
23°C
Aasta sademed
2695 mm
Vihmapäevad
265
Päikesepaiste
1.1h/päev
Niiskus
75%
Keskmised Moto Kavata temperatuurid kuude lõikes
Keskmine kõrgeim
Keskmine madalaim
Keskmine sademete hulk Moto Kavata kuude lõikes
Sademed (mm)
Päikesepaistetunnid Moto Kavata kuude lõikes
Päikesepaiste (h/päevas)
Õhuniiskus Moto Kavata kuude lõikes
Keskmine õhuniiskus
Merevee temperatuur Moto Kavata kuude lõikes
Mere temperatuur
Keskmised kuude lõikes
| Kuu | Keskmine kõrge | Keskmine madal | Sademed | Päikesepaiste | Mere temperatuur |
|---|---|---|---|---|---|
| Ilm jaanuaris | 29°C | 27°C | 375 mm | 1.2h | 29.8°C |
| Ilm veebruaris | 29°C | 27°C | 409 mm | 0.9h | 29.6°C |
| Ilm märtsis | 29°C | 27°C | 259 mm | 1.0h | 30.1°C |
| Ilm aprillis | 29°C | 28°C | 183 mm | 0.9h | 30.3°C |
| Ilm mais | 29°C | 28°C | 187 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Ilm juunis | 29°C | 27°C | 185 mm | 1.0h | 29.7°C |
| Ilm juulis | 28°C | 27°C | 146 mm | 1.2h | 29.3°C |
| Ilm augustis | 28°C | 27°C | 125 mm | 1.3h | 28.9°C |
| Ilm septembris | 28°C | 27°C | 126 mm | 1.3h | 29.1°C |
| Ilm oktoobris | 28°C | 27°C | 213 mm | 1.1h | 29.3°C |
| Ilm novembris | 29°C | 27°C | 216 mm | 1.4h | 29.7°C |
| Ilm detsembris | 29°C | 27°C | 271 mm | 1.3h | 29.6°C |