Makin Village kliima ja ilma keskmised
Makin Village kliimakeskmised, mis põhinevad 10 aasta ajaloolistel andmetel.
Makin Village kliima
Makin Village kliima on wet hot tropical, with little seasonal variation, aasta keskmise temperatuuriga 28°C. Tüüpilised kõrged temperatuurid tõusevad 28°C-st märts kuni 29°C-ni september.
Aasta jooksul sajab Makin Village piirkonnas ligikaudu 3171 mm vihma umbes 256 vihmasel päeval, saavutades haripunkti märts kuus ja langedes 133 mm-ni oktoober kuus.
august, september, oktoober and november pakuvad Makin Village piirkonnas tavaliselt kõige meeldivamaid tingimusi, tasakaalustades soojad, kuid mitte liiga kuumad päevad kuivema taevaga.
Aasta keskmine temp
28.1°C
Aasta keskmine kõrgeim
28.6°C
Aasta keskmine madalaim
27.3°C
Rekordkõrgeim
30°C
Rekordmadalaim
23°C
Aasta sademed
3171 mm
Vihmapäevad
256
Päikesepaiste
1.3h/päev
Niiskus
76%
Keskmised Makin Village temperatuurid kuude lõikes
Keskmine kõrgeim
Keskmine madalaim
Keskmine sademete hulk Makin Village kuude lõikes
Sademed (mm)
Päikesepaistetunnid Makin Village kuude lõikes
Päikesepaiste (h/päevas)
Õhuniiskus Makin Village kuude lõikes
Keskmine õhuniiskus
Merevee temperatuur Makin Village kuude lõikes
Mere temperatuur
Keskmised kuude lõikes
| Kuu | Keskmine kõrge | Keskmine madal | Sademed | Päikesepaiste | Mere temperatuur |
|---|---|---|---|---|---|
| Ilm jaanuaris | 28°C | 27°C | 311 mm | 1.2h | 28.9°C |
| Ilm veebruaris | 28°C | 27°C | 288 mm | 1.0h | 29.0°C |
| Ilm märtsis | 28°C | 27°C | 384 mm | 1.0h | 28.9°C |
| Ilm aprillis | 28°C | 27°C | 323 mm | 1.1h | 29.1°C |
| Ilm mais | 29°C | 27°C | 305 mm | 1.1h | 29.6°C |
| Ilm juunis | 29°C | 27°C | 320 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Ilm juulis | 29°C | 27°C | 295 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Ilm augustis | 29°C | 27°C | 186 mm | 1.6h | 30.4°C |
| Ilm septembris | 29°C | 28°C | 156 mm | 1.6h | 30.1°C |
| Ilm oktoobris | 29°C | 28°C | 133 mm | 2.0h | 30.2°C |
| Ilm novembris | 29°C | 27°C | 148 mm | 1.6h | 29.6°C |
| Ilm detsembris | 28°C | 27°C | 323 mm | 1.3h | 28.8°C |