Täpsemad ilmaprognoosidlinnade jaoks kogu maailmas. Vaata kõiki riike.

Ilm.best
Menüü

Yangsan kliima ja ilma keskmised

Yangsan kliimakeskmised, mis põhinevad 10 aasta ajaloolistel andmetel.

Yangsan kliima

Oodata on wet mild temperate, with strong seasonal contrast kliimat Yangsan: keskmised kõrged temperatuurid 19°C ja madalad 11°C, kõikudes jaanuar 7°C-st kuni august 30°C-ni.

Aasta jooksul sajab Yangsan piirkonnas ligikaudu 1733 mm vihma umbes 104 vihmasel päeval, saavutades haripunkti september kuus ja langedes 39 mm-ni detsember kuus.

Pehme ilma ja vähema vihma jaoks on mai and oktoober tavaliselt parimad kuud Yangsan külastamiseks.

Aasta keskmine temp
14.5°C
Aasta keskmine kõrgeim
18.5°C
Aasta keskmine madalaim
11.0°C
Rekordkõrgeim
35°C
Rekordmadalaim
-12°C
Aasta sademed
1733 mm
Vihmapäevad
104
Päikesepaiste
4.7h/päev
Niiskus
68%

Keskmised Yangsan temperatuurid kuude lõikes

Keskmine kõrgeim

7°
J
9°
F
14°
M
18°
A
22°
M
25°
J
28°
J
30°
A
26°
S
21°
O
16°
N
9°
D

Keskmine madalaim

-1°
J
1°
F
5°
M
9°
A
14°
M
18°
J
22°
J
24°
A
20°
S
13°
O
7°
N
1°
D

Keskmine sademete hulk Yangsan kuude lõikes

Sademed (mm)

41
J
55
F
101
M
141
A
126
M
225
J
292
J
241
A
303
S
110
O
59
N
39
D

Päikesepaistetunnid Yangsan kuude lõikes

Päikesepaiste (h/päevas)

5
J
5
F
5
M
5
A
6
M
5
J
3
J
4
A
3
S
5
O
5
N
5
D

Õhuniiskus Yangsan kuude lõikes

Keskmine õhuniiskus

56%
J
56%
F
61%
M
65%
A
70%
M
78%
J
85%
J
80%
A
77%
S
67%
O
62%
N
57%
D

Keskmised kuude lõikes

Kuu Keskmine kõrge Keskmine madal Sademed Päikesepaiste
Ilm jaanuaris 7°C -1°C 41 mm 5.1h
Ilm veebruaris 9°C 1°C 55 mm 4.9h
Ilm märtsis 14°C 5°C 101 mm 4.6h
Ilm aprillis 18°C 9°C 141 mm 5.2h
Ilm mais 22°C 14°C 126 mm 5.9h
Ilm juunis 25°C 18°C 225 mm 4.9h
Ilm juulis 28°C 22°C 292 mm 3.1h
Ilm augustis 30°C 24°C 241 mm 4.0h
Ilm septembris 26°C 20°C 303 mm 3.2h
Ilm oktoobris 21°C 13°C 110 mm 5.0h
Ilm novembris 16°C 7°C 59 mm 5.1h
Ilm detsembris 9°C 1°C 39 mm 4.9h