Täpsemad ilmaprognoosidlinnade jaoks kogu maailmas. Vaata kõiki riike.

Ilm.best
Menüü

Mendi kliima ja ilma keskmised

Mendi kliimakeskmised, mis põhinevad 10 aasta ajaloolistel andmetel.

Mendi kliima

Oodata on wet mild temperate, with little seasonal variation kliimat Mendi: keskmised kõrged temperatuurid 21°C ja madalad 13°C, kõikudes juuli 20°C-st kuni november 21°C-ni.

Aastane sademete hulk on umbes 5626 mm, mis jaguneb ligikaudu 352 vihmase päeva vahel. märts on kõige sajusem kuu (550 mm) ja november kõige kuivem (360 mm).

Kõige mõnusam aeg Mendi külastamiseks on tavaliselt veebruar, juuni, juuli, august, november and detsember, mil temperatuurid on meeldivad ja sademeid on vähem.

Aasta keskmine temp
16.2°C
Aasta keskmine kõrgeim
20.9°C
Aasta keskmine madalaim
12.9°C
Rekordkõrgeim
26°C
Rekordmadalaim
6°C
Aasta sademed
5626 mm
Vihmapäevad
352
Päikesepaiste
0.6h/päev
Niiskus
91%

Keskmised Mendi temperatuurid kuude lõikes

Keskmine kõrgeim

21°
J
21°
F
21°
M
21°
A
21°
M
21°
J
20°
J
20°
A
21°
S
21°
O
21°
N
21°
D

Keskmine madalaim

13°
J
13°
F
13°
M
13°
A
13°
M
13°
J
13°
J
13°
A
13°
S
13°
O
13°
N
13°
D

Keskmine sademete hulk Mendi kuude lõikes

Sademed (mm)

471
J
396
F
550
M
529
A
544
M
416
J
429
J
450
A
549
S
484
O
360
N
448
D

Päikesepaistetunnid Mendi kuude lõikes

Päikesepaiste (h/päevas)

1
J
1
F
1
M
1
A
1
M
1
J
1
J
1
A
1
S
1
O
1
N
1
D

Õhuniiskus Mendi kuude lõikes

Keskmine õhuniiskus

91%
J
91%
F
92%
M
92%
A
91%
M
91%
J
92%
J
91%
A
91%
S
91%
O
91%
N
91%
D

Keskmised kuude lõikes

Kuu Keskmine kõrge Keskmine madal Sademed Päikesepaiste
Ilm jaanuaris 21°C 13°C 471 mm 0.6h
Ilm veebruaris 21°C 13°C 396 mm 0.6h
Ilm märtsis 21°C 13°C 550 mm 0.6h
Ilm aprillis 21°C 13°C 529 mm 0.6h
Ilm mais 21°C 13°C 544 mm 0.6h
Ilm juunis 21°C 13°C 416 mm 0.6h
Ilm juulis 20°C 13°C 429 mm 0.6h
Ilm augustis 20°C 13°C 450 mm 0.7h
Ilm septembris 21°C 13°C 549 mm 0.7h
Ilm oktoobris 21°C 13°C 484 mm 0.7h
Ilm novembris 21°C 13°C 360 mm 0.7h
Ilm detsembris 21°C 13°C 448 mm 0.7h