Upper Bethlehem kliima ja ilma keskmised
Upper Bethlehem kliimakeskmised, mis põhinevad 10 aasta ajaloolistel andmetel.
Upper Bethlehem kliima
Upper Bethlehem kliima on hot tropical, with little seasonal variation, aasta keskmise temperatuuriga 27°C. Tüüpilised kõrged temperatuurid tõusevad 26°C-st veebruar kuni 29°C-ni september.
Upper Bethlehem saab aastas umbes 968 mm sademeid, mis on koondunud peamiselt september kuusse (170 mm); märts on kõige kuivem 28 mm-ga.
jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni and detsember pakuvad Upper Bethlehem piirkonnas tavaliselt kõige meeldivamaid tingimusi, tasakaalustades soojad, kuid mitte liiga kuumad päevad kuivema taevaga.
Aasta keskmine temp
26.9°C
Aasta keskmine kõrgeim
27.8°C
Aasta keskmine madalaim
26.0°C
Rekordkõrgeim
32°C
Rekordmadalaim
21°C
Aasta sademed
968 mm
Vihmapäevad
151
Päikesepaiste
1.9h/päev
Niiskus
76%
Keskmised Upper Bethlehem temperatuurid kuude lõikes
Keskmine kõrgeim
Keskmine madalaim
Keskmine sademete hulk Upper Bethlehem kuude lõikes
Sademed (mm)
Päikesepaistetunnid Upper Bethlehem kuude lõikes
Päikesepaiste (h/päevas)
Õhuniiskus Upper Bethlehem kuude lõikes
Keskmine õhuniiskus
Merevee temperatuur Upper Bethlehem kuude lõikes
Mere temperatuur
Keskmised kuude lõikes
| Kuu | Keskmine kõrge | Keskmine madal | Sademed | Päikesepaiste | Mere temperatuur |
|---|---|---|---|---|---|
| Ilm jaanuaris | 26°C | 25°C | 32 mm | 1.9h | 27.1°C |
| Ilm veebruaris | 26°C | 25°C | 35 mm | 2.0h | 26.8°C |
| Ilm märtsis | 26°C | 25°C | 28 mm | 2.4h | 26.9°C |
| Ilm aprillis | 27°C | 25°C | 50 mm | 2.4h | 27.7°C |
| Ilm mais | 28°C | 26°C | 70 mm | 2.1h | 28.7°C |
| Ilm juunis | 29°C | 27°C | 55 mm | 2.0h | 29.4°C |
| Ilm juulis | 29°C | 27°C | 86 mm | 1.8h | 29.4°C |
| Ilm augustis | 29°C | 27°C | 116 mm | 1.9h | 29.8°C |
| Ilm septembris | 29°C | 27°C | 170 mm | 1.6h | 30.2°C |
| Ilm oktoobris | 29°C | 27°C | 130 mm | 1.5h | 30.3°C |
| Ilm novembris | 28°C | 26°C | 145 mm | 1.5h | 29.2°C |
| Ilm detsembris | 27°C | 26°C | 52 mm | 1.6h | 27.7°C |